Home

Lajmet e dites

Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art

Video Lajme. Edicioni Informativ, 27 Nëntor 2020, Ora 19:30. Të Fundit . Video Bota Edicioni Informativ Ekonomi Kosova Kronikë/Aktualitet Kultur ë Lajmet kryesore të ditës Politike Pop News Rajoni Sociale Sport Të tjera Videot më të klikuara Vitrina e Librit Zgjedhjet vendore 2019. Top News - Moda, 'Pillow Boots'/ 'Përgjigjia' ndaj çizmeve UGG . Top News - Dëmet dhe. Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali. Zyra e kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti i ka cilësuar si të pavërteta lajmet për arritjen e një marrëveshjeje mirëkuptimi ndërmjet Kosovës dhe Serbisë për vizitat e zyrtarëve të lartë nga Serbia. 14:41. Autoritetet në Maqedoni: Nuk ka nevojë për orë policore, gjendja me COVID-19 po stabilizohet . Shifrat shpresëdhënëse të muajit të fundit tregojnë se. Lajme. Arbëri; Metro; Kosovë ; Botë; Grupi KOHA jua uron të gjithëve festën e 28 Nëntorit! Bogujevci: Më e pakta që ka mundur të bëjë Selmanaj ka qenë t'u kërkojë falje familjarëve Abrashi thotë se s'ka dalë nga izolimi për 17 ditë, demantohet në faqen zyrtare të MI-së Në goditje për Trumpin, gjykata e rrëzon padinë për votat e Pennsylvanias. #Koronavirus #. Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube

Gazeta Panorama ONLINE lajmet e fundit, lajm i fundit, lajm

 1. Lajme-24 2 days ago Mjeku i njohur shqiptar, Ilir Allkja i cili ndodhet ne vijen e pare te pandemise ka rrefyer se humbjet e jeteve nga Covid-19 jane me shume se sa raportohen. Gjithashtu Allkja thote se ka prova per kete
 2. Lajme Bashkëjetesa mes shqiptarëve, serbëve dhe boshnjakëve në Mitrovicën e veriut Lajme 78 raste me COVID-19 në zonat e banuara me serbë në Kosovë Lajme Black Friday u ndalua në Kosovë, por s'ndalen kolonat e qytetarëve para qendrave tregtare Shqiperi Tentoi të kalonte Kakavijën i infektuar me Covid, gjobitet me 700 000 lekë. Te tjera Auto Tech Arte Fun Mistere. Fun Ja.
 3. Adresa: Rr.Panorama (prapa shkolles Harry Fultz). Nd.3, H.14, Ap.3, Njesia bashkiake nr.9, Kodi postar 1016, Tirane. Fax: 00355 42 403 206 Tel: 00355 42.
 4. utë pas

Lajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e fundi Serioz, te fuqishem dhe modern. Ky portal mirëmbahet nga NGB Zëri sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të Zërit Lajme Thirrja e mjekut shqiptar në Londër: Hiqni dorë nga antibiotikët, këto janë barnat që duhet të përdoren Shneta Mënyra ideale për të zier dhe për të qëruar vezë Shneta Pse aroma natyrale e trupit tonë, ndryshon me kalimin e viteve Lajme I hoqi më shumë se 100 kilogramë, 28-vjeçari tregon si arriti të transformohet. Arte Shtetrrethimi, shfaqja e re në Teatrin e.

Të Fundit - Top Channel - Lajmet e fundit minute pas

 1. utash
 2. Lajme. Eliza Hoxha: Nuk mund të bëhet ndryshimi në Podujevë me njerëzit e njëjtë . 23:50 | 26 Nentor 2020 Aksident mes tri veturash në Rrugën e Kombit, vdes një prej shoferëve. 23:37 | 26 Nentor 2020 Shala: Mendje krisurit në Kosovë po thonë që nuk bën djali i një politikani të jetë konsull . 23:21 | 26 Nentor 2020 Mbi 37 mijë raste pozitive me COVID-19 në Kosovë që nga.
 3. Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Onlin

Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Ekonomia, Sporti, ShowBizi, Mjekësia dhe Teknologjia Lajme; Arbëri; Metro; Kosovë ; Botë; Kronikë; Kronikë e zezë; Kulturë; Sport; MES; Top Koha Music; Showbiz; Lëmsh; Auto; Lifestyle; Tech; Recetat e Lindës; Vështrime; Horoskopi; KTV programi; Covid-19; Te Linda; Fjalëkryq; Video; Arkivi; Shpallje; Perkujtime; Follow Koha.net. Lajme. Arbëri Kadaj-Bujupi akuzon Manajn se e fshehu kërkesën e ish-gjyqtarit të EULEX-it për raportim Lajmet në SYRI.net janë prodhim i SYRI.net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë. Ju ftojmë të klikoni dhe të na shkruani sa herë që ju mendoni se duhet. Stafi i SYRI.net. Për informacione info@syri.net, për reklama marketing@syri.net. Denonco . Merrni lajmet më të fundit nga SYRI.net në çdo moment dhe kudo që të jeni! Në rregull.

Lajmet e fundit - KOHA

Nder te tjera ne kete edicion do te mund te ndiqni: KOKA E PARE: (ALUIZNI DO TE RIMASE 45 MIJE OBJEKTE QE KANE MANGESI NE DOKUMENTACION) Per 45 mijë dosje ne.. Lajmet e fundit Osmani në Ditën e Forcës: FSK po shndërrohet në ushtri moderne . Kërkohet të hiqet TVSH-ja nga investimet e energjisë solare Mungesa e kuorumit, nuk kalon as rezoluta për të pagjeturit . Ceremonia e shënimit të Ditës së Forcës (FSK-së) Kuvendi arrin të miratojë dy pika të rendit të ditës . Linqe. Rreth Nesh; Kontakt *KYÇU; Publikime; Etiketat. Albin Kurti.

LAJMET E MBRËMJES - KTV - YouTub

 1. Lajme Më të lexuarat në Lajme Telegrafi Më të lexuarat në Telegrafi. TELEGRAFI sh.p.k. Rr. Rexhep Mala, Aktash, Nr.29, Prishtinë, Kosovë info@telegrafi.com 038 224 093 - +383 48 222 355. Ky portal mirëmbahet nga kompania Telegrafi. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi.
 2. Lajme / Hoti: Nuk ka marrëveshje mes Kosovës e Serbisë për vizitat e zyrtarëve serbë në Kosovë CultBiz / Si e festoi Rita Ora 30 vjetorin e saj Sport / Publikohet lista e FIFA-s, në këtë pozitë gjendet Kosova Lajme / Ahmeti: 40% zbritje, 100% infeksion - Përnime 'Black Friday
 3. Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi..
 4. Përdorni Lajmet Tona; Sport. Rusia 2018; EURO 2016; Brazil 2014; Londër 2012; EURO 2012; ShowBiz; Teknologji. Kompjuter & Internet; Auto; Lifestyle. Shëndetësi; Receta Gatimi; Argëtim. Kuriozitete; Barsoleta; Video Humor; Lojëra; Kuizi; Llafet e Dynjasë ; Foto; Moti; Kyçu Shqipëri. 23:53 - Me diell, por temperatura të ulëta! Ja si do të jetë moti ditën e hënë 23:44 - Bëri një.

BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politike, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista. Tag: lajmet e dites se sotme. Politikë . Dorëzohet Nishani, dekreton ministrat. Nga Lajme. 22 February, 2016. 0 . Dorëzohet Nishani, dekreton ministrat Presidenti Bujar Nishani nuk i shkoi deri në fund bindjes së tij për të mos emëruar Lexo më shumë. Politikë. Çfarë roli luajti Malltezi në protestën kundër këndit të lojërave? (FOTO) Nga Lajme. 21 February, 2016. 0. Shtypi i dites sot jep zgjidhjen per keto i cili deshiron te dije me shume rreth ngjarjeve qe ndodhin ne vend. Te kjo faqe do jene te gjitha lajmet e fundit te shtypit te updetuara dhe do gjenden adresat per cdo media. Shumicen e kohes Shtypi transmeton lajmet e fundit tek qytetaret duke qene prane tyre ne cdo moment si ne formen online ashtu dhe ne formatin e gazetave, revistave, broshurave. Lajme Ngjarjet e ditës së sotme në Kosovë . 12/08/2019 08:24 nga: B. D. Ngjarjet; E diela pritet që të jetë e qetë sa i përket ngjarjeve të ditës që do të zhvillohen sot në vendin tonë. Bëhet përurimi i një parku në fshatin Prelez të Muhaxherëve. (Fshati Prelez, Ferizaj) - 13:30. Kisha Protestante Ungjillore e Kosovës, mban koncert humanitar për personat që kanë.

Lajme të mira do dëgjoni për sa i përket dashurisë dhe do kaloni një ditë të lumtur. Gaforrja. Planet tuaja po bëhen dhe më konkrete dhe ju tashmë i keni idetë të qarta. Një ditë pozitive do kaloni sot dhe do dëgjoni lajme të mira. Duhet të keni kujdes me shpenzimet që do kryeni. Luani . Hëna dhe Marsi do jenë në favorin tuaj dhe ju do jeni gati për të marrë një dety Foto lajme Opinione - Analiza Krizat janë bekimi më i madh për njerëzit dhe kombet November 15, 2020; A mund ta pastrojë Joe Biden rrëmujën që la pas Donald Trump? November 9, 2020; A është modeli kinez qeverisja e së ardhmes? October 20, 2020; Presidenti që ndjehet emigrant October 8, 2020 ; Nagorno - Karabakh: Historia e një konflikti October 4, 2020; Sir David Attenborough.

Lajme 24 - Lajmet e ditës

Lajme. Kurti në takim me përfaqësuesin e BE-së kërkon zgjedhje të reja në Kosovë . Lajme. Kërcënohet zëvendësministri Zafir Berisha. Lajme. Vendimi i ri i Vjosa Osmanit: Pezullohen të gjitha konkurset në Presidencë. Më kryesoret. Lajme; Sport; Showbiz; Të Fundit; Lajme; Sport; Showbiz; Të Fundit; 11/26/2020 18:57 Specialja do e vazhdojë mandatin derisa BE të vendosë për. Si ti fitojmë të paktën 150 sevape në ditën e xhuma.Si ti fitojmë të paktën 150 sevape në ditën e xhuma.1.Pastrohu në ditën e xhuma 2.Vesh rroba të bukra dhe pastra 3.Parfumosu 4.Fto ndonjë shok për xhuma 5.Lexo suren Kehf 6.Dërgo salavat Muhammedit alejhi selam 7.Nisu herët për xhami8.Jepu selam rrugës muslimaneve, dhe buzqeshu 9.Hynë [ TV Ora News është televizion lider në tregun e medias informative me një eksperiencë dhe kontribut 14 vjecar në shërbim të shqiptarëve, kudo që jetojnë brenda dhe jashtë kufijëve Zbardhet krimi/ Vrau nga pakujdesia shokun në Bulqizë, pranga 27-vjeçarit. Prindërit fshehën rrobat me gjak dhe çmontuan armën e gjahu Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përballë sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës

Lajme 19:30. CDO DITE 19:30. Edicioni kryesor i lajmeve . INFO. Lajmet qendrore 26.11.2020. Lajmet qendrore 25.11.2020 . Lajmet qendrore 24.11.2020 . Lajmet Qendore 23.11.2020 . Lajmet qendrore 22.11.2020 . Lajmet qendrore 21.11.2020 . Lajmet qendrore 20.11.2020 . Rreth 200 minatorë janë ngujuar në horizontin e 10-të të Trepçës . Pas Kizhevakut priten gërmime edhe në Rashkë të. Lajmet e ditës! Paralajmërimi për mësimin online. Rekord i trishtë i viktimave me Covid. Dalin pamjet nga brenda kampit të Ferrit Al-Hol. Charlie Hebdo provokon Erdogan . E Martë 27 Tetor 2020, 21:15 TiranaPost. Lexoni më poshtë lajmet kryesore të ditës, të përmbledhura. Paralajmërimi se mësimi së shpejti do të bëhet online . Shkollat po përgatiten që mësimi të bëhet.

Lajme - Gazeta Expres

Lajmet e ditës! Krishtlindje pa bashkim familjesh, Carlo Bollino i përgjigjet Metës, nesër bllokohet Sheshi Shqiponja, Europa fillon izolimin . E Diel 25 Tetor 2020, 21:10 TiranaPost. Lexoni më poshtë lajmet kryesore të ditës, të përmbledhura. Shkencëtari britanik paralajmëron para Krishtlindjeve: Gabimi i një vendimi politik që mund të çojë në fatalitet. Epidemiologu. policia e shtetit: edhe 7 ditË nga mbyllja e aplikimeve pËr oficerË tË policisË kriminale. Tech News - Lajmet e ditës. 0Komente July 8, 2020 July 8, 2020. Call of Duty në probleme e sipër. Call of Duty: Warzone, Battle Royale i fundit që madhe që ka dal në treg, ka disa të meta, por edhe shumë avantazhe. Për shembull, crossplay është i mirë: një tipar i kërkuar nga lojtarët për pothuajse çdo titull në internet. Por problemet e kësaj te fundit janë me të.

Tag: lajmet e dites se sotme. Aktualitet. RËNIA E TEMPERATURAVE / Bëhuni gati për mot të ftohtë që nesër. Nga Lajme. 25 November, 2016. 0 . Nga dita e shtunë e në vazhdim do të fillojë rënia e temperaturave. I gjithë vendi do të dominohet nga Lexo më shumë. Aktualitet. Greqi, qëllohet me 10 plumba 32-vjeçari shqiptar. Nga Lajme. 13 November, 2016. 0 . Një shtetas. VIDEOT KRYESORE TE DITES; VIDEO; BOLD BLOG; FOTOGRAFI; HOROSKOPI; NDRYSHE; RAJONI; BOTA; SOCIALE; LAJMET E DITËS. 23:43 Ky vend do të jetë në errësirë për dy muajt e ardhshëm; 23:40 Merkel feston 15 vjetorin në krye të Gjermanisë; 23:36 Parashikimi i motit/ Ja si do të jetë koha ditën e hënë; 23:30 'Më ruajnë dy infermierë se dua të hidhem'/ Cako zbulon mesazhin që i. Lajmet e fundit; Kallëzo; Edicioni Informativ; Lajme nga emisionet; Fotogaleri; Lajme nga edicionet; Recetat e Alfio & Indriti; ARKIVA KLAN 1998 -2012; Klan Plus; Seriale; Stuhi Dashurie; Osmani (Ertugrul) Lule të vetmuara; Sulejmani i Madhërishëm; Kryeqyteti Abdulhamid; ÇUKUR; Rregullat e lojës; Lista e zezë ; Dyshja Fantastike; Intrigat e pushtetit; Kuzgun (Korbi) Narcos (Trafikantët.

Kryesore - lajmet e fundit, lajm i fundit, lajm

 1. istri austriak: Sulmuesi i Vjenës e ka emrin Kujtim,... Presheva com-03/11/2020. 0. Lajme. Gjeneva po përgatitet për.
 2. istri Sali Berisha thotë se makinës së drejtorit të Portit të Durrësit i është vënë tritol, por ngjarja sipas tij mbahet e fshehur nga policia. Politika. Rama nuk ka vullnet për dialog dhe as nuk i qëndron marrëveshjeve- Presidenti Meta: Opozita po provokohet për. Presidenti i Republikës, Ilir Meta thotë se opozita po provokohet për tu.
 3. Lajmet e Dites. Dritare Tv. ME TE VIZITUARAT E 24 OREVE. Horoskopi i datës 23 nëntor 2020 Endri Fuga-PD: Basha s'do ta kishte problem të mos shkonte në punë 219 ditë!... Koronavirus/ Rrëfimi i një të mbijetuari: Më operuan shokun e dhomës para syv... Mund t'ju interesojë. Horoskopi i datës 23 nëntor 2020 Endri Fuga-PD: Basha s'do ta kishte problem të mos shkonte në punë.
 4. InfoShqip.com ju sjell lajmet e fundit shqip në kohë reale nga vendi, rajoni dhe bota. , Lajmet e fundi politike, sportive, ekonomike e kulturore
 5. Lajme Durrës. Aktualitet. Ekonomia; Investigim; Speciale; Kronikë ; Sociale; Politikë; Opinione. Koment; Kultura; Magazine. Lifestyle; Showbiz & TV; Sport; Bota. Kosova; Rajoni; Intervista; Shëndet; Teknologji; Covid-19/ Shifra të larta të infektuarish dhe humbje jete në Durrës në 24 orët... Ministria e Shëndetësisë ka përditësuar të dhënat lidhur me situatën e Covid-19 në.

NOA Lajme - Agjencia Kombëtare e Lajmev

Lajmet e Dites. Sidebar. Classic; Flipcard; Magazine; Mosaic; Sidebar; Snapshot; Timeslide; Universal Studios shooting: Heartbroken man 'shoots himself in front of ex-girlfriend' outside Despicable Me ride. Manchester United are not out of the title race, says Louis van Gaal after Aston Villa victory. William Hague set to make £20MILLION after quitting as a Tory MP . Every little helps. Lajmet 23.11.2020. Edhe unë jam Kosovë - Familja Krasniqi 23.11.2020. KËNGËTARI U VARROS ME NDERIME TË LARTA NË GJAKOVË 23.11.2020 KUJTESA E KOSOVËS: RRËFIMET E TË MBIJETUARVE TË MASAKARËS SË KRUSHËS SË MADHE' 23.11.2020. Çka ka me honger - Osso Buco 23.10.2020. Më shumë . Showbiz. Në dokumentarin e Loredanës, Mozzik flet për raportin me reperen 6 orë më herët. Lajme. MAQEDONI; RAJON; BOTA; Kronika e Zezë ; Sport; Showbiz; Teknologji; Argëtim; Shëndeti; Kuriozitete; Bulevardi i shumëpritur në Tetovë, me 500 mijë euro do të shpronësohen pronat e qytetarëve (VIDEO) Maqedoni: 30 viktima dhe 1160 raste të reja me COVID në 24 orët e fundit Katër ministri në Maqedoni shkelin Ligjin për përdorimin e gjuhëve Spasovski: Të punësuarve në. Lajmet e Ditës. 09 Shk 2020. Trendet në mediat sociale në vitin 2020 që janë të rëndësishme për gazetarinë . Duke u përpjekur të mbesin në hap me zhvillimin e teknologjsë, mediat e reja nga viti në vit po ndryshojnë drastikisht. Në botën e digjitalizimit, gjithnjë e më shumë po largohemi nga mediat klasike, siç është shtypi e televizioni, dhe. Lajmet e Ditës. 07 Jan.

Video Lajme; Zgjedhjet 2013; Përdorni Lajmet Tona; Sport. Rusia 2018; EURO 2016; Brazil 2014; Londër 2012; EURO 2012; ShowBiz; Teknologji. Kompjuter & Internet; Auto; Lifestyle. Shëndetësi; Receta Gatimi; Argëtim. Kuriozitete; Barsoleta; Video Humor; Lojëra; Kuizi; Llafet e Dynjasë ; Foto; Moti; Kyçu Maqedoni. 14:46 - Arilena Ara dhe Alban Skënderaj së shpejti me një bashkëpunim. Ekziston një emër i vajzave që i tejkalon gjithë të tjerët në listën mbarëbotërore të emrave- dhe ndoshta nuk është ai emër që prisni ju. me poshte hapeni videon për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!Duket sikur opsionet për emrat e foshnjave janë të pafundme - ka emra tradicionalë, emra të të famshmëve dhe emra [ Merr lajmet e fundit në kohë reale në telefonin apo kompjuterin tënd. Jo tani AKTIVIZO. LAJMI I FUNDIT × Merr lajmet e fundit në kohë reale në telefonin apo kompjuterin tënd. Ç'aktivizo AKTIVIZO. LAJMI I FUNDIT × Mbyll LEXO LAJMIN.

Lajme Elektorale; Zgjidhje për Zgjedhje; Debate Zgjedhore. #DebatPernime Zgjedhjet 2019; #DebatPernime Zgjedhjet Lokale 2017; #DebatPernime Zgjedhjet Lokale 2014; Jeta në Komunë 2015/2016; Zgjedhjet Lokale 2013; KALLXO Rinia; KallxoTV; Ndryshe; Raportime; Arkiva; #rriNshpi. Këshilla. Të Infektuar: 34.295. Të Shëruar: 21.043 . Të Vdekur: 914. Lajme. Rajon; Botë; Gjendet 27-vjeçari i. Lajmet e Fundit. Lajme Apeli vërteton aktgjykimin lirues ndaj të akuzuarit për vrasjen e dy kusherinjëve në Malishevë . admin-11/27/2020 0. Gjykata e Apelit ka njoftuar se e ka vërtetuar aktgjykimin lirues në rastin e Besim Malokut, i akuzuar për vrasjen e dy kushërinjve Bahri... Read more. Rozë Aktorët e njohur akuzohen se kanë fëmijë së bashku fshehurazi. admin-11/27/2020 0. Lajme 19:30. CDO DITE 19:30. Edicioni kryesor i lajmeve . INFO. Lajmet qendrore 22.10.2020. Lajmet qendrore 22.11.2020 . Lajmet qendrore 21.11.2020 . Lajmet qendrore 20.11.2020 . Rreth 200 minatorë janë ngujuar në horizontin e 10-të të Trepçës . Pas Kizhevakut priten gërmime edhe në Rashkë të Serbisë . Kadare: UÇK-ja bëri luftë të drejtë, kriminelët gjenden në Serbi . Lajmet.

Aktivitete kulturore me rastin e ‘Ditës Botërore të LibritRina Balaj tregon format seksi në palestër (FOTO) - Lajmet

Lajmet dhe Informacionet më të Fundit. Skip to content. Saranda News. Lajmet dhe Informacionet më të Fundit. Politikë ; Sociale; Kronikë; Ekonomi; Turizëm; Rajoni; Kulturë; Dossier; Sport; Kontakt; Komisioni Disiplinës: Gjobitet Butrinti, pezullohet lojtari i U-19 Indrit Sejko. Sarandë, 2 persona humbin jetë nga koronavirus. COVID19/ 744 raste të reja dhe 19 humbje jete në 24. Abonohuni per te pare lajmet e fundit direkt ne emailin tuaj. Mbështetës. Hostuar nga Host.al .AL Domain Mbeshtetur dhe nga Shqiperia.com, RealEstate.al, Auto.al. Na ndiqni në rrjetet shoqërore. Një Projekt i ShqiperiaCom 2008-2019. Të gjitha të drejtat e lajmeve u përkasin autorëve dhe publikuesve.

Ismajli: Gjaku i Tefikut dhe Nushit u bë drita e lirisë së

Lajmi i fundit - Sjellim lajmet e fundit nga Shqiperia në

Në vendin tonë sot rezultuan 205 raste të reja me koronavirus, prej tyre 111 raste ishin nga kryeqyteti. Për këtë reagoi kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, sipas të cilit brenda 7 deri në 10 ditë, vendin do ta kaplojë kriza nga COVID-19, transmeton Zeri.info Lajmet E Dites është në Facebook. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Lajmet E Dites dhe të tjerët që mund t'i njihni. Facebook fuqizon shkëmbimet..

QENDRA SOCIAL-EDUKATIVE "DON BOSKO" FESTA E 28 NËNTORITNisi Konferenca e Dytë Ndërkombërare për Trashëgimi

Video: Lajmet e fundit - Zër

AAK-PSD: Verbica e Zhegocit i beson Haradinajt, sepse iBajron – imazh e figurë « Astrit Lulushi’s BlogSi çdo ditë, shërbimet e Policisë Bashkiake, në tregjetTabelat/ Pagat për çdo kategori në bashkinë e Tiranës dhe

Moved Permanently. The document has moved here Lajme26 nëntor 2020 Kundër bombardimeve, çfarë thoshte Trumpi në vitin 1999 për ndërhyrjen në Kosovë 20 vite më parë, ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ishte renditur në krahun e shqiptarëve gjatë luftës së fundit në Kosovë më 1999 Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur Lajmet më të fundit nga skena politike, ekonomike, sociale dhe kulturore e Kosovës dhe rajonit. Njoftohuni nga afër me lajmet më të fundit dhe më të sakta në Kosovë nga RTV21 Lajmet e Fundit. Art Kur andrra t'trishta shoh, me m'fol ambël, kam mall Unë Jam Ti. Rrëmbehet një femër në Pejë. Sport. Dardanet pësuan humbje nga Rusia. Ankand. Nis peticioni online i bizneseve: Të deklarojmë tatimet por mos t'i... Përzgjedhjet e stafit Kur andrra t'trishta shoh, me m'fol ambël, kam mall November 27, 2020. Rrëmbehet një femër në Pejë. Lajmet e Ditës. Kryesore Kultur ë Lajmet e Ditës . Delvinë, së shpejti nis puna për rikonstruksionin e Muzeut Historik. October 13, 2020 Admin1 0 Comments. Së shpejti pritet të fillojë puna për rikonstruksionin e Muzeut Historik në qytetin e Delvinës. Në faqen e publikimeve elektronike. Read more. Kryesore Lajmet e Ditës Sport . Bojkoti i Superiores, mban peng dhe.

 • Football Endspiel in den USA.
 • Erfolgreichste filme 2019.
 • Neu in whatsapp gruppe vorstellen.
 • Aufmerksam bereit auf.
 • Prostatakrebs hormontherapie erfahrungen.
 • Besichtigung englisch wohnung.
 • Cite this book.
 • Jukestar host.
 • Hsv ag.
 • Orderscheck definition.
 • Eisblume wunderkind.
 • Spd links oder rechts.
 • Betreuungsschlüssel schwimmen.
 • British airways cockpit.
 • Gibt es das wort einzigste.
 • Zims köln tanzen.
 • Speed alternative.
 • Phosphorylation retinoblastoma protein.
 • Bio salbei.
 • Windmühle kaufen.
 • Berufsausbildung schweden.
 • Macbook pro 2013 gebraucht.
 • Störmuster beim druck kreuzworträtsel.
 • Kaktus rote flecken.
 • Guter lobpreis.
 • Web games multiplayer.
 • Georges st pierre vs michael bisping full fight.
 • Traumdeutung zu spät zur hochzeit kommen.
 • Couchtisch koffer.
 • Toto africa mp3.
 • Heroes of the storm deutsch.
 • Lied zur jahreslosung 2019.
 • Spätkontrolle einzelhandel.
 • Forum e piano.
 • Fernsehanstalt.
 • Ikea bygel alternative.
 • Yamaha rx a1060 firmware update.
 • Radio gong playlist.
 • Scl 90 r bsi.
 • Landfrauen backstube plätzchen.
 • Robin thicke lost without you.